KONST / Litografier / Färglitografi 13724330
nr 1372 4330
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), "Dockskåpet". Signerad, numrerad 63/275. Motivet: 60x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:01:50
150 kr